Personaal­treeningud

Ujumise personaaltreening

Kas ka Sina oled mõelnud ujumise peale, aga pole veel mõtlemisest kaugemale jõudnud? Ehk soovitas arst ujumisega tegelema hakata, aga ei tea, kust ja kuidas alustada? Kuuled, kuidas sõbrad ja tuttavad kõik ujuvad, aga endal on tegu, et hoida end kuidagiviisi pead püsti hoides vee peal? Ära muretse, me kõik oleme kunagi alustanud ja ujumise personaaltreeningul avastad ka Sina enda jaoks ujumise võlu!

personaaltreeningule

Ujumise personaaltreeningu suurim pluss on see, et see treening on loodud täpselt Sinu vajadusi silmas pidades. Nagu rätsepaülikond! Terve treeningu fookus on Sinu sooritusel ning Sa ei pea võistlema treeneri tähelepanu pärast teiste ujujatega, sest sellel treeningul oled vaid Sina. Koostame Sulle individuaalse treeningkava, mis aitab kõige kiiremini soovitud eesmärkideni. Nagu nimigi ütleb, on see treening personaalne, nii et võid kõiges kaasa rääkida.

Ujumise personaaltreening sobib nii päris algajatele, kes pole kunagi ujunud ja vahest isegi tunnevad hirmu vee ees, kui ka kogenud ujujatele, kes hindavad personaalsemat lähenemist. Oodatud on igas vanuses huvilised! Võime koos õppida ujumise põhioskusi (sukeldumine, hõljumine, libisemine, edasiliikumine) või, kui oled kogenud ujuja, lihvida näiteks Sinu liblikujumise tehnikat, et saaksid olla vees kiirem ja efektiivsem. Sina otsustad! 🙂

Ujumise personaaltreeningule registreerimiseks või küsimuste korral võta palun otse ühendust treener Vilja Ruudaga. Seda saad teha nii kodulehe kontaktivormi kaudu kui ka kirjutades vilja@ruuda.ee või helistades +372 522 4308. Kohtumiseni ujumise personaaltreeningul!

Treeneri vabad ajad
Ujula vabad ajad
Hinnakiri