Treenerid

Treener Vilja Ruuda

Vilja Ruuda

Vilja on 5. kutsetaseme ujumistreener Võrumaal. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli 1981. aastal ujumistreener-kehalise kasvatuse õpetaja erialal. Vilja on töötanud treenerina juba ligemale 40 aastat, olles juhendanud lugematul hulgal ujujaid nii harrastajate kui ka võistlejate hulgas. Nooremana tegeles ta aktiivselt võistlusujumisega treener Toivo Merimetsa juhendamisel. Ujumise kõrvalt juhendab ta ka vesiaeroobika ja saalivõimlemise treeningrühmi.

Lisaks eelmainitule on Vilja osalenud paljudel erialastel täiendkoolitustel ning koolitanud ka teisi ujumistreenereid Eesti Ujumisliidu koolitajana. Alates 2003. aastast tänaseni koordineerib ta Virmar Spordiühing MTÜ tööd, olles ka selle ühingu asutaja. Viljal jagub kogemusi, soovi ja tahet tegeleda igas vanuses treenitavatega.

Treener Kadri Piirisild

Kadri juhendab Virmar Spordiühingu vesiaeroobika rühmatreeninguid. Teda iseloomustab sügav huvi ja kirg vesiaeroobika vastu, mistõttu on tema treeningud kaasahaaravad, samas läbimõeldud ja tõhusad. Kadril on 3. kutsetaseme vesiaeroobika treeneri kvalifikatsioon. Osalejad saavad Kadri treeningutelt alati hea enesetunde ning leiavad endas uut positiivset energiat. Vesiaeroobikast vabal ajal tegeleb ta meelsasti ka ujumisega.

Treener Nele Jõgeva

Nele Jõgeva

Mina olen Nele ning juhendan Virmar Spordiühingus laste algõpetuse tunde. Olen EKR III kutsetaseme ujumistreener. Vabal ajal tegelen palju spordiga – ujumistrenn ning kergejõustik. Ujunud olen ma juba alates 3. eluaastast ning praegugi treenin Vilja näpunäidete järgi. Minu motivatsioon treenerina on näha rõõmu laste silmis, kui nad saavad hakkama harjutusega, mis varem näis võimatuna, ja veenduda selles, et kõik lapsed oskaksid ohutult vees käituda.