Tulen vesiaeroobikasse

Siin saad teha broneeringu vesiaeroobika treeningule

Kuidas broneerimine käib? Klõpsa, kui vajad abi

JUHEND

1. samm: Kas oled registreerinud vesiaeroobika rühma?

Treeningule saavad aja broneerida vaid need, kes on treeningrühma liikmed. Registreerida on vaja ainult üks kord, liitudes. Topelt pole vaja. Kui Sa pole veel rühmaga liitunud, siis esmalt registreeri ja pärast seda jätka siin lehel 2. sammuga.

2. samm: Vali sobiv kuupäev

Vali kalendrist kuupäev, millal soovid vesiaeroobikas osaleda. Kuude vahel liikumiseks kasuta noolekesi kuu nime kõrval. Vajuta kuupäeva peale! Kui soovid tulla tänasele treeningule, siis kuupäeva peale vajutada ei ole vaja, sest tänane kuupäev on juba märgistatud (sinine). Punane kuupäev tähistab seda, et vabu aegu hetkel ei ole, kõik kohad on täis.

esimene samm

3. samm: Vajuta kellaaja peale

Kui kuupäev on valitud (sinise taustaga), vajuta soovitud kellaaja peale. Kellaaja taust muutub roheliseks ja Sind suunatakse osaleja andmete juurde.

teine samm

4. samm: Täida osaleja andmed

Alles nüüd saad täita osaleja andmeid. Esimesse lahtrisse sisesta oma nimi, mille esitasid meile hooaja alguses registreerudes. Nimi peab klappima registreerimise andmetega (1. samm) või saad teate, et broneerida ei saa, sest Sind ei ole vesiaeroobika rühmas. Teise lahtrisse sisesta oma meiliaadress, et saaksime Sulle saata broneerimise kinnituse meilile, mida kasutad.

kolmas samm

5. samm: Veendu andmete õigsuses

Kui oled oma nime ja meiliaadressi korrektselt sisestanud, heida pilk ka treeningu infole. Veendu, et treeningu toimumisaeg on see, mida soovisid. Vigase kuupäeva saad parandada, kui klõpsad uuel kuupäeval ja kellaajal. Oma andmeid saad korrigeerida, vajutades vastava lahtri peale: taust läheb sinakaks ja hiire kursor hakkab vilkuma.

neljas samm

6. samm: Kinnita osalemine

Jääb vaid üle kinnitada, et osaled vesiaeroobika treeningul. Selleks vajuta sinisele nupule kirjaga “Osalen treeningul”. Nupp asub kõige all. Peaksid nägema ekraanil teadet “Broneering kinnitatud. Tänan!” ning Sinu meilile läheb ka broneeringu kinnitus automaatselt e-kirjana.

viies samm

7. samm: Tule trenni!

Nüüd oled reserveerinud koha vesiaeroobika treeningule. Tere tulemast! Kui juhtub siiski, et Sa ei saa tulla, anna meile sellest esimesel võimalusel teada, sest siis saab keegi teine Sinu asemel tulla. Äraütlemiseks otsi välja Sulle meilile saadetud broneeringu kinnitus, klõpsa selle sees oleval unikaalsel lingil, mis viib tagasi meie kodulehele, kus saad broneeringu ise tühistada.

Olid tubli ja said hakkama! Näeme vesiaeroobikas!