GALERII: võistlesime 14. Eestimaa talimängudel

Võru valla võistkond osales 14. Eestimaa talimängude ujumisvõistlusel Kohtla-Järvel Wiru Spordikeskuses. Talimängudel võtsid omavahel ujumises mõõtu 23 omavalitsuse võistkonnad üle terve Eesti. Meie vahvad ujujad said kokkuvõttes 14. koha, kogudes seejuures 156 punkti. Ka ujujaid oli meil tänavu välja panna 14. Võistluse võitis omavalitsuste arvestuses Rae vald 323 punktiga, teiseks tuli Tartu linn (282 punkti) ja kolmandaks korraldajad Kohtla-Järve (267 punkti).

Eilsest päevast on kaasa võtta palju positiivset. Eriti tore oli see, et võistkond oli väga ühtne – suuremad abistasid väiksemaid, kõik olid väga sõbralikud ja kokkuhoidvad. Panime seekord olude sunnil välja noorema võistkonna kui tavaliselt. Mõned meie hulgast olid lausa 6 aastat nooremad teistest. Seda enam oli põhjust rõõmustada paljude isiklike rekordite üle, mille lapsed Kohtla-Järvel püstitasid. Täiskasvanud, kes on juba aastaid vapralt võistelnud, näitasid samuti head hoogu.

Võistluse tulemused on üleval siin: https://k-jsk.ee/ujumine/

Täname kõiki tublisid võistlejaid: Andero, Laur, Romand, Tair, Ville, Uku, Kristelle, Tuuli, Liise-Loreen, Nele, Annika, Kirke, Nora-Loreen, Raili. Tunneme teie kõigi üle uhkust! Samuti täname Võru valda võistkonna toetamise eest, lapsevanemaid meeldiva koostöö eest ja muidugi meie toredat bussijuhti Meelist. Aitäh kõigile, kes aitasid!

Siin on mõned pildid eilsest võistlusest:

Jaga postitust sõpradega: