Ilusat uut kooliaastat!

1. september ongi jälle käes! Virmar Spordiühing õnnitleb kõiki suuri ja väikeseid lapsi ning tublisid lapsevanemaid uue kooliaasta alguse puhul. Õnnitlused ka kõigile teistele, kes kooliaasta algust heldimusega meenutavad ja tähtsaks peavad!

Väike Liise-Loreen (üleval pildil) ootab, millal saab ujuma “selgesse vette” (tüdruku enda sõnad)! Kuigi tema läheb tänavu alles esimesse klassi, on ta osalenud ujumistreeningutel ning võistlustel juba kaks aastat. Soovime Liisele ja teistele 1. klassi minejatele tuult tiibadesse.

Sagimist on viimastel päevadel kindlasti palju olnud, aga nüüd saab lõpuks ometi jälle kohtuda oma armsa klassijuhataja, klassikaaslaste, sõprade ja trennikaaslastega. Loodan, et kõigil saab algaval õppeaastal tore olema ning avastate enda ja ümbritseva maailma kohta midagi, mida varem veel ei teadnud või osanud.

Samuti loodan, et põnevas koolieelses saginas pole kellelgi meelest läinud registreerida treeningule. Registreerimine meie ujumise algõppesse ja treeningutele on praegu veel avatud, aga mitte enam kauaks ja kohad täituvad kiiresti! Tulge kindlasti ka sel õppeaastal treenima ja võistlema, sest mens sana in corpore sano, nagu teadsid öelda juba vanad roomlased, ehk siis terve vaim on terves kehas!

Jaga postitust sõpradega: