Kokkuvõte suvisest ujumisest

Lõpule on jõudmas tegus ujumissuvi. Loodame, et oli midagi igaühe jaoks: päikest, laineid, võistlusi, eneseületusi, rõõmu suvisest ujumisest! Saime kogeda pikalt sellist palavust, mille vastu ei toonud palju leevendust isegi päikesega kuumaks köetud järvevesi. Viimaseks Võru avaveeujumise sarja etapiks oli see kuumus “mõnevõrra” küll taandunud, tehes ruumi äkitselt tõusnud tuulele ja lainetele. Avavees ujudes tuleb kõigega arvestada!

Täname kõiki, kes on andnud oma väga vajaliku panuse suviste ujumisürituste õnnestumisele. Tänud Võrumaa Spordiliidule, kellega koostöös toimus meie avaveeujumise sari kuuel esmaspäeval Tamula rannas. Aitäh meie väga tublidele abilistele: laupäeval Nele, Nora-Loreen ja Kärt, treeningutel ka Liisa ja Liana, samuti meie vesiaeroobika treener Kadri. Samuti suur-suur tänu kõigile lapsevanematele, kes innustasid oma lapsi ja tõid nad kohale kas ujuma või abistama. Aitäh kõigile osalejatele, olite kõik väga tublid!

Laupäevase Georg Otsa mälestusvõistlusega tõmbasime joone alla selle aasta avaveeujumistele Võrumaal. Hea meel oli näha laupäeval osalemas meie spordiühingu “oma” inimesi: Villet, Anna-Liisat, Consuelot, Nora-Loreeni, Simot, Oksanat, Kirket, Liise-Loreeni ja teisi. Ville oli kiireim võrulane pikal distantsil, Nora-Loreen sai oma vanuseklassis poolpikal distantsil 3. koha, Anna-Liisa ka oma vanuseklassis ja võrulaste arvestuses poodiumil. Üldarvestuses võttis oma teise võidu sellel võistlusel Eesti hetkel parim meesujuja Kregor Zirk, läbides pika distantsi (2,2 km) ajaga 23:46,8. Kaotajaid sellel võistlusel ei olnud, kõik olid väga tublid.

Võru avaveeujumise sari pakkus samuti hulgaliselt positiivseid elamusi. Tänavu osales kõigi etappide peale kokku 50 eri vanuses ujumissõpra. Loodame, et jäite kogemusega rahule ning on põhjust selliseid üritusi taas korraldada. Eriti tublid olid Kristi Asser ja Liise-Loreen Kuusik, kes olid stardis kõigil kuuel esmaspäeval, hoolimata ilmast ja lainetusest. Consuelol ja Villel ei jäänud palju puudu, olles kohal viiel korral. Aitäh!

Meeleoluka suve meenutuseks lisame autorite loal mõned pildid. Tänusõnad Küllile ilusate fotode eest! 🙂

Uue hooaja ootuses

Uue hooaja treeningute algus sõltub Väimela ujula remondi lõppemisest ja võimalike piirangute kehtestamisest. Uuel hooajal on eelkõige oodatud treeningutele need lapsed, kes varasemalt on osalenud Virmar Spordiühingu ujumistreeningutel. Kindlasti ootame jälle treenima ka täiskasvanud ujujaid ning vesiaeroobika sõpru. Meil on ka tänavu plaanis avada registreerimine treeningrühmadesse (ainult meie kodulehe kaudu). Töö selles osas juba käib ja infot jagame meie FB gruppides ja koduleheküljel virmar.ee.

Soovime kõigile ilusat suve lõppu ja kohtumiseni!

Jaga postitust sõpradega: