Noored ujujad võidutsesid Mulgimaal

30. aprillil toimus Viljandimaal Abja Spordikeskuse ujulas võistlus Abja Kevad 2022. Kohal olid ka Virmar Spordiühingu noored ujujad, kes tegid kõik tugeva esituse ning kogusid seejuures ka mitmeid auhinnalisi kohti.

Meeste arvestuses tegi puhta töö Ville Liping, ujudes välja kiireima aja kõigil kavas olnud distantsidel nii üldarvestuses kui ka oma vanuserühmas. Ville võiduaeg 50 m vabalt distantsil oli 29,61. 100 m vabaujumises edastas ta üldarvestuses järgmist ujujat enam kui 5 sekundiga, ujudes välja aja 1:06,21. Ville osales ka meeste 50 m selili ja 50 m rinnuli distantsidel, võites samuti mõlemad kavas olnud distantsid.

Villest aasta jagu noorem Laur Allas võitis oma vanuserühmas 100 m vabaujumise võistluse. Tema aeg 1:13,03 kindlustas meeste üldarvestuses kolmanda koha. 50 m vabaujumises tuli Laur oma vanuserühmas teiseks ajaga 32,42.

Nele Jõgeva saavutas naiste 50 m vabaujumises kolmanda koha nii oma vanuserühmas kui ka üldises arvestuses. Kahe basseinipikkuse ujumiseks kulus tal 30,62 sekundit. Nele osales ka 50 m rinnuliujumise distantsil, kus teenis ajaga 41,42 veel kaks kolmandat kohta – üldarvestuses ja oma vanuserühmas.

Kirke Liping võitis vanema venna eeskujul oma vanuserühmas 50 m rinnuli distantsi ajaga 44,15, millega edestas ta järgmist ujujat enam kui 5 sekundiga. Üldarvestuses tähendas see saavutus rinnuliujumises seitsmendat kohta, kui arvestada ka Kirkest vanemaid neidusid. Lisaks osales Kirke ka 50 m selili ja 50 m vabalt distantsidel, saavutades mõlemas tubli viienda koha oma vanuserühmas.

Oli põnev võistlus, kus mõnel distantsil mahtus esikolmik vaid 0,2 sekundi sisse. Võistlejaid oli kohale tulnud Karksi-Nuiast, Suure-Jaanist, Võrust, Otepäält, Jõhvist, Viljandist ja Tallinnast. Õnnitleme kõiki osalejaid ja soovime jaksu tulevasteks võistlusteks.

Jaga postitust sõpradega: