Registreerimine on alanud!

Avasime registreerimise laste ujumise algõpetuse ja laste ujumistreeningu rühmadesse. Algõppesse on oodatud lapsed, kes alles õpivad ujuma. Treeningrühmadesse on eelkõige oodatud lapsed, kes on varasemalt juba meie juures ujumist treeninud. Nendega tegeleme oskuste lihvimise ning sportlike võimete välja­arendamisega. Lapsi juhendavad treenerid Vilja Ruuda ja Nele Jõgeva.

Palume registreerida hiljemalt 5. septembriks, et oleks hooaja alguseks võimalik rühmad komplekteerida.

Avasime registreerimise ka täiskasvanute ujumistreeningu ja vesiaeroobika gruppidesse. Täiskasvanute ujumistreeningud toimuvad esmaspäeva ja kolmapäeva õhtuti Väimela Tervisekeskuse suures basseinis. Kui oskad ujuda ja soovid ennast proovile panna rühmatreeningus, tule Sina ka! Kui Sa hindad personaalsemat lähenemist, pakume Sulle ujumise personaaltreeningu võimalust.

Virmar Spordiühingu vesiaeroobika treeningud on ühteaegu nii tõhusad kui ka meeleolukad. Treenerid Vilja Ruuda ja Kadri Piirisild ootavad vesiaeroobikasse igas vanuses spordisõpru. Bassein, hea muusika ja toredad trennikaaslased on meie poolt, puudu oled vaid Sina! Vesiaeroobika treeningute suure populaarsuse tõttu palume registreerunutel koht igasse treeningusse ette broneerida. Ilma registreerimata broneerida ei saa.

Algavaks hooajaks tegime mõned muudatused hinnakirjas. Laste ujumise algõpetuse hind on nüüdsest 24 eurot kuus. Laste ujumistreeningu soodushind (kui lapse osalemist toetab linn või vald) tõuseb 14 euro peale kuus, tavahind on edasi 30 eurot kuus. Ujumise personaaltreeningu tund maksab nüüdsest 15 eurot, millele lisandub ujula pääse. Hindade korrigeerimise otsus sündis seetõttu, et ujula rendihinnad tõusid alates jaanuarist 2022.

Väimela Tervisekeskus avatakse plaanide kohaselt taas 15. septembrist. Kui tekkis küsimusi, kirjuta vilja@ruuda.ee, FB Messengeris või helista +372 522 4308. Kohtumiseni trennis!

Jaga postitust sõpradega: