Anna teada vesiaeroobikasse tulekust!

Alates järgmisest nädalast, 25. jaanuarist palume kõigil vesiaeroobika treeningutele tulijatel osalemisest eelnevalt kodulehe vahendusel meile teada anda. See on vajalik sellepärast, et täita osalejate arvule esitatud riiklikke piiranguid ning tagada kõigile osalejatele õiglane ligipääs treeningutele.

Vesiaeroobika treeningule tulekust saad teada anda siin: https://virmar.ee/tulen/

Selleks palume valida treeningu kuupäev ja kellaaeg ning sisestada oma ees- ja perekonnanimi ja e-posti aadress. Oodatud on hetkel üksnes vesiaeroobika treeningrühma liikmed.

Täname kõiki mõistva suhtumise ja koostöö eest! Kohtumiseni vesiaeroobikas!

Mõned levinumad probleemid

Mul ei lase nime lahtrisse midagi sisestada.

Kas klikkisid esmalt kuupäeval ja siis soovitud kellaajal? Kuupäev ja kellaaeg tuleb valida esimesena. Ära unusta vajutada kellaaja peale! Kui kuupäev on punane ja näitab “0 vaba”, siis on kohad juba täitunud. Mõni koht võib vabaneda, proovi hiljem uuesti või vali teine päev.

Ütleb, et mind ei ole nimekirjas või pole nimi õige. Mida teha?

Kas oled meie vesiaeroobika treeningrühma registreerunud? Treeningule saavad tulla üksnes registreeritud liikmed. Kui oled seda teinud sellel hooajal, siis sisesta oma ees- ja perekonnanimi õigesti.

Kuidas ma saan broneeringut tühistada?

Sinule saadetakse meilile sõnum, kus on sees vastav link, mille kaudu saad mittetulekust teada anda. Vaata oma meilipostkasti! Tee seda kindlasti, sest meile teatades vabastad koha teistele, kes saaksid tulla.

Jaga postitust sõpradega: