Jätkame treeningutega, olulised ümberkorraldused

Head sõbrad!

Meil on hea meel teatada, et saame alates 11. jaanuarist jätkata kõigi rühmatreeningutega: ujumistreeningud, ujumise algõpetus, vesiaeroobika ja saalivõimlemine. Oleme teinud oma plaanides ümberkorraldusi, mis puudutab treeningrühmade suurust, et kinni pidada kehtima hakkavatest piirangutest sportimisele ja huvitegevusele siseruumides. Jätkuvalt palume tulla ainult tervena, hoida teineteisega distantsi, kanda avalikes siseruumides maski ning pidada kinni hügieenist.

Laste ujumise algõpetus

Algõpetuse tunnid toimuvad uuest nädalast tavalistel aegadel ehk N kell 15:15 väike bassein ja 16:15 suur bassein. Gruppide väiksuse tõttu lisapiiranguid ei tule.

Laste ujumistreeningud

Noorema rühma (varem E/K kella 15:30-st) jagame pooleks: 1. ja 2. klassi laste jaoks hakkavad treeningud toimuma E ja K kella 15:00-15:45 (grupp A), 3. klassi ja vanemate laste jaoks E ja K kella 15:45-16:30 (grupp B). Kui on probleeme treeningaja muutumisega (bussiajad jms), siis palun võtta ühendust treeneriga, püüame leida lahenduse.

Vanema rühma (varem E/K kella 16:30-st) jaoks midagi ei muutu. Treening toimub ikka E ja K kella 16:30-17:30. Ka neljapäevase 17:00-18:00 lisaajaga seoses muudatusi ei ole, olete jätkuvalt oodatud.

Vesiaeroobika treeningud

Vesiaeroobika tunnid toimuvad edaspidi kahes grupis, tavaaegadel, 10 osalejat Vilja grupis ja 10 Kadri grupis.

Täiskasvanute ujumistreeningud

Täiskasvanute ujumistrennid toimuvad vastavalt varasemale tunniplaanile ja korraldusele esmaspäeviti ja kolmapäeviti.

Uurige täpsemalt meie pidevalt täienevat kalendrit. Küsimuste ja ettepanekute korral palun võtke ühendust, leiame lahenduse. Kohtumiseni trennis!

Jaga postitust sõpradega: