Kuidas veeta kolm nädalat sisukalt?

Koolid võivad olla kinni või distantsõppel, huviharidus ja ühised treeningud peatatud, kuid elu läheb ometi edasi. Kuidas kujunenud segases olukorras mitte aru kaotada ning millega terendavat kolmenädalast pausi ujumises ja vesiaeroobikas sisustada? Tuleme teile, head sõbrad, ideedega appi! 🙂

Kuus tarka tegevust järgnevateks nädalateks:

ujumine

1. Ujumine

Mõtled, et siin peab nüüd küll mingi viga olema. Ujumine pidi ju valitsusel sootuks ära keelatud olema!? Ei, sugugi mitte, mis puudutab individuaalset treenimist – tuled ujulasse, ostad pileti ja ujud! Samuti oled oodatud personaaltreeningule treeneriga. Kangematel soovitan soojalt proovida taliujumist, mida harrastab tänavu rekordarv veesõpru. Karastab ja teeb tugevaks!

jooksmine

2. Jooksmine ja kõndimine

Sügistalvine jooksuring metsarajal või matk loodusesse on ühtviisi tervistav ning elamusi pakkuv. Jooksu võib edukalt kombineerida või asendada ka tempoka (kepi)kõnniga. Pane soojalt ja mugavalt riidesse ning suundu lähimale terviserajale! Tee seda juba täna, tagasi tulles oled õnnelik, et seadsid sammud välja!

suusatamine

3. Suusatamine

Sel aastal oleme juba näinud esimest lund, mis kahjuks küll kiiresti ära sulas. Nagu alati, peaks vist lisama. Hoiame pöialt, et peagi tuleb maha kohevam lumekiht. Kunstlume rajad on kohe-kohe valmimas. Suusatamine on suurepärane viis asendamaks ujumistreeningutesse tekkinud pausi. Jälgida tasub ainult seda, et teistele suusatajatele liiga lähedale ei libiseks!

võimlemine

4. Võimlemine

Kui ilm on halb ja välja väga ei kutsu, ära viska püssi põõsasse! Tõmba telefoni alla mõni lahe äpp, mis teeb tugevaks, või järgi võimlemisharjutusi spetsiaalselt ujujatele YouTube’is. Muutused ei sünni küll kahjuks üleöö, kuid püsivus viib kindlalt sihile! 😉

muusika

5. Hobide (taas)avastamine

Võib jääda mulje, justkui kõik oleks nüüdsest keelatud. Nii see siiski pole! Oskad mängida mõnd muusikainstrumenti, olgu selleks siis klaver, viiul või miks mitte kitarr? Õpi sellel uus pala! Oskad hästi joonistada? Või just ei oska? Noh, siis õpi! Hobidega tegelemine on suurepärane viis oma aega nutikalt sisustada. Milline on Sinu hobi?

meisterdamine

6. Jõuludeks valmistumine

Jõulud pole mägede taga ning sellega seoses on tegelikult lõpmata palju teha. Otsi välja vanaema retseptiraamat ning küpseta perele midagi eriliselt ehedat. Või siis meisterda midagi päris oma kätega. Kas kiri jõuluvanale on sel aastal juba valmis?


Loodame, et leidsid siit ideid, kuidas vabanenud aega ujumise või vesiaeroobika trennist enda jaoks kasulikult sisustada. Püsime terved, oleme negatiivsed! 😀

Jaga postitust sõpradega: