Rühmatreeningu­tesse tuleb paus – kuidas edasi?

Täiendatud: rühmatreeningute toimumise piirang kehtib veel kuni 10. jaanuarini. Järgmisest nädalast loodame jälle alustada.

Virmar Spordiühingu rühmatreeningud lähevad Vabariigi Valitsuse korralduse ja riigis valitseva tõsise COVID-19 olukorra tõttu alates esmaspäevast mõneks ajaks pausile. See otsus puudutab kõiki ujumistreeninguid, vesiaeroobikat ja laste ujumise algõpetust neljapäeviti. Ei jätku ka saalivõimlemise treeningud eakatele reedeti.

Esialgu on teada vaid nii palju, et treeninguid ei toimu järgmisel neljal nädalal, s.t kuni 10. jaanuarini (k.a). Pärast seda soovime jätkata edasi vana graafiku alusel, kui olukord on piisavalt paranenud ja meil seda teha lubatakse. Vaata täpsemalt meie kalendrist!

Piirang ei puuduta individuaalseid treeninguid. Väimela Tervisekeskus jääb praeguse seisuga külastajatele samuti avatuks, kuid kinni tuleb pidada viiruse leviku tõkestamiseks vajalikest nõuetest. Olen alati rõõmuga nõus jagama kõigiga nõu individuaalselt ning distantsõppe vormis, kui selleks peaks tekkima vajadus. Küsige julgelt!

Kui oled terve ning soovid kogenud treeneri juhendamisel edasi treenida, siis oled jätkuvalt oodatud meie ujumise personaaltreeningutele. Loe lähemalt, kuidas tulla individuaalsele treeningule! Tingimus on siin see, et treener tohib korraga tegeleda vaid ühe õpilasega.

Lisaks oleme koostanud nimekirja soovitustest, mida edasi teha.

rebane kala püüdmas
Jaga postitust sõpradega: