Rühmatreeningud pausile, jätkame individuaalsete treeningutega

Tere, head sõbrad!

Meie kõigi tervise huvides oleme paraku jälle olukorras, kus peame arvestama piirangutega. Oleme läbi vaadanud kõikvõimalikud seadusaktid, ettekirjutused ja võimalused treeningute pakkumiseks kahel järgneval nädalal. Küllap olete juba kuulnud, et valitsuse korraldusega on kõik rühmatreeningud perioodil 22. veebruarist kuni 7. märtsini peatatud. Lubatud on üksnes individuaalne treenimine, kokkupuude kõige enam kahe inimese vahel.

Laste ujumine

Pidades kinni kõigist piirangutest, pakume lastele koolivaheajaks ja sellele järgnevaks nädalaks treeningvõimalusi. Lubatud on individuaaltreeningud, samas klassis (esimene kooliaste) või lasteaiarühmas õppivad lapsed, ühe pere lapsed. Palun mõelge ja arutage läbi, kas ja millal on teil võimalus ja soov laps ujuma tuua. Sobivad ajad on: 22. veebruar, 25. veebruar, 1. märts, 3. märts ja 4. märts. Vastavalt teie soovidele ja võimalustele püüame kokku panna treeningute graafiku. Samast perest lastele leiame võimaluse ujuda samadel aegadel, sõltumata sellest, kas laps on algõppe või treeningrühmas.

Täiskasvanute ujumine

Harjumuspärased rühmatreeningute ajad jäävad broneeringutena alles. Nendesse ootame individuaalselt treenima üksnes vastavatel treeningutel osalenud inimesi. Tulekust palume treenerile ette teada anda, et ei tekiks ülerahvastatust nimetatud aegadel. Kui tulete Väimela Tervisekeskusesse vabadel ujumisaegadel, broneerige eelnevalt individuaalse treeningu aeg kassas.

Vesiaeroobika

Vesiaeroobika juhendatud rühmatreeningud lähevad valitsuse korraldusel kaheks nädalaks pausile. Kui olete broneerinud neile treeningutele aja, võimaldame siiski tulla ja individuaalselt treenida, hoides teiste külastajatega piisavat distantsi. Kui broneeringut ei ole, ärge palun tulge, sest muidu me ei suuda täita ruumi täituvuse nõudeid. Saadame kõigile varasemalt tulekust teada andnutele ka teavituse meilile.

Palun andke meile oma soovidest teada FB sõnumites. Kirjutage palun kindlasti, mis päeval laps tuleb ujuma. Jälgige palun FB ja kodulehekülje teateid.

Püsime terved ja liigume palju õues!

Jaga postitust sõpradega: