Kohtumiseni sügisel

Teatame kurvastusega, et meie niigi lühike hooaeg lõpeb plaanitust ootamatult varem. Väimela Tervisekeskus on alates 6. märtsist koroonaviiruse puhangu tõttu kõigile suletud. Sellel nädalal saab veel personaalselt treenida. Tänan kõiki, kes sellel keerulisel hooajal piirangutele ja takistustele vaatamata innukalt osalesid meie ujumise ja vesiaeroobika rühma- ja personaaltreeningutel.

Peagi alustatakse ujulas põhjalike renoveerimistöödega. Sügisel ootan taas kõiki veesõpru treeningutele, et jätkata sealt, kuhu pooleli jäime! Suvel kasutage kindlasti võimalust ujuda ja supelda Lõuna-Eesti maalilistes järvedes. Paljudes teistes paikkondades pole nii häid võimalusi veemõnusid nautida kui meil. Seda tehes pidage alati meeles veeohutuse nõudeid, palun ärge hinnake oma võimeid üle! Siin on lisaks veel mõned ideed, kuidas isolatsiooni tingimustes säilitata rõõmsat meelt ning kehalist aktiivsust.

Seniks aga hoidkem end ja meile kalleid inimesi, eriti vanemaid ja vanavanemaid. Pandeemia pole veel läbi, aga üheskoos saame sellestki võitu. Treeningud ja võistlused on meile õpetanud, et keerulised olukorrad pole midagi muud, kui üks elu õppetund, mille käigus saame panna end proovile, kasvada vaimselt tugevamaks. Meie saame sellega hakkama!

Treeningud peaksid remondist tulenevalt jätkuma millalgi oktoobris, praegu täpset kuupäeva veel ei tea. Avame sügisel uuesti rühmatreeningutele registreerimise kodulehel. Palun jälgige teateid. Ilusat kevadet ja suve kõigile, edukat kooliaasta lõpetamist. Kohtume taas! 😀

Jaga postitust sõpradega: