Sakalamaa Angerja võistlused Tõrvas ja tulevad võistlused

Meie tubli noor treener Nele võistles koos lastega üleeile Tõrvas Sakalamaa Angerja V etapi võistlustel ja saavutas 3 esikohta oma vanuseklassis! Ühtlasi oli tema 50 meetri vabaujumise aeg võistluste parim tulemus FINA punktitabeli alusel.

Võistlustel osales 103 ujujat üle kogu eesti. Meie olime esindatud 17 ujujaga. Meie nooremad ujujad olid ka kõik väga tublid, ujuti hulgaliselt isiklikke rekordeid ja saavutati auhinnalisi kohti. Minule treenerina jättis sügava mulje see, et osalesime kõik väga ühtse võistkonnana. Ergutasime oma ujujaid nii ujumise kui autasustamise ajal. Meie “tiimitööd” märkasid ka korraldajad. Vanemad lapsed abistasid nooremaid ja pisikesed olid väga tublid. Meie Anni oli võistluste noorim osaleja.

Minu 42 aasta treeneritöö kogemus ütleb seda, et hea treener peab ka ise olema väga hea ujuja ja eeskuju oma õpilastele. Seda on Nele igati tõestanud!

Tänan lapsevanemaid, kes saatsid oma lapsed Tõrva võistlustele ja algõpetuse vanemaid, kes on usaldanud oma laste õpetamise Nele hoolde. Soovime Nelele edukaid starte ujulas, jaksu koolilõpetamiseks ja meie pisikeste õpetamiseks!

Ootame koolivaheajal kõiki lapsi treeningutele, sest Võru MK meistrivõistlused toimuvad juba 30. aprillil. Vaata võistluste ajakava:

Võrumaa ujumissarja ajakava

Soovin kõigile kena kevadet ja kannatust viimasel kuul treeninguteks, sest ees on ootamas veel mitu võistlust.

Vilja


Pildigalerii:

Jaga postitust sõpradega: