Treeningutest jõulupühadel

Head sõbrad!

Ootame kõiki suuri ja väikeseid treeningutele ka pühade perioodil. Suuri muudatusi graafikus ei tule. Pisematest kirjutame siin postituses.

Sellel nädalal toimuvad kõik treeningud lastele ja täiskasvanutele tavapäraselt. Ainuke erand on 23. detsembri vesiaeroobika, mis jääb kahjuks ära. Sellel aastal ei toimu enam saalivõimlemise treeninguid, sest 24. detsembril ja 31. detsembril on Väimela Tervisekeskus suletud.

Koolivaheajal (27.12. – 09.01.) toimuvad õpilaste treeningrühmade treeningud kõigile rühmadele esmaspäeval ja kolmapäeval kell 15:00-17:00 lapsele sobival ajal. Lisaks traditsioonilisele ujumistreeningule mõtleme pühade ajaks välja ka lõbusamaid ja mängulisemaid tegevusi. 😀 Neljapäevane treening toimub koolivaheajal nagu ikka kell 17:00-18:00. Kui midagi jäi segaseks, vaata meie kalendrist järele! 😉

Algõpetuse tundidesse ootame lapsi ka pühade ajal, sest kõik treeningud toimuvad tavapärastel aegadel. Midagi ära ei jää. Ka täiskasvanute ujumistreeningud ja vesiaeroobika treeningud (23.12. jääb ära) on ikka tavapärastel aegadel. Ärge jätke tulemata, ootame teid kõiki Väimelas!

Tähelepanu! 3. jaanuaril avame uuesti laste rühmadesse registreerimise uutele soovijatele. Kui oled aga otsustanud, et uuel aastal enam ei jätka treeningrühmas, anna palun oma loobumisest teada vilja@ruuda.ee kuni 31. detsembrini. Loodame, et kõik jätkavad, sest meile on iga osaleja oluline.

Ilusat pühadeaega kõigile. Trennis näeme!

Jaga postitust sõpradega: