Väimela Tervisekeskuse hinnakiri muutub

Head sõbrad!

Meieni on jõudnud uudis, et alates 1. jaanuarist 2022 muutuvad ujula kasutamise hinnad. Vesiaeroobika treeningu ja täiskasvanute ujumistreeningu ühe korra pilet tõuseb 7 eurole. Mõlemal juhul tõuseb ka 10 korra kaardi maksumus, mis on uuest aastast 55 eurot. Muutuvad ka vesiaeroobika sooduspiletite hinnad, tõustes 5 eurole ühe korra eest ning 40 eurole 10 korra eest.

Loe lähemalt planeeritavate muudatuste kohta hinnakirjas Väimela Tervisekeskuse kodulehelt: https://www.vaimelatk.ee/hinnakiri/ Vana aasta lõpuni saab kõiki pileteid osta veel vanade hindadega. 😉

Väimela Tervisekeskuse hinnakirja muudatus ei mõjuta esialgu meie spordiühingu laste treeninguid ja algõpetust, millele väljastame arveid meie. Samuti jääb edasi kehtima meie jätkuvalt soodne personaaltreeningu hinnakiri. Püüame ise hindu mitte tõsta nii kaua kui vähegi võimalik. Siiski palume mõista, kui ühel hetkel oleme seda sunnitud tegema ka meie.

Loodame teid kõiki näha ka uuel aastal! Sellist teadet on natuke nukker enne jõule ja aastavahetust edastada, aga see on oluline info meile kõigile.

Jaga postitust sõpradega: