Valmistume Georg Otsa mälestus­võistluseks pikamaa­ujumises

Tänavune suvi pakub häid võimalusi avaveeujumisega tegelemiseks. Tulekul on järjekordne Georg Otsa nime kandev ujumisvõistlus, milles on võimalik valida oma võimetele vastav distants ja osaleda (foto: Võrumaa Spordiliit). Üritus toimub tänavu laupäeval, 14. augustil. Ujumisvõistluse viib läbi Võrumaa Spordiliit koostöös Eesti Ujumisliidu, Võru Linnavalitsuse ning ajaleht „Võrumaa Teatajaga“. Kui tekkis huvi, loe osalemise ja korralduse kohta lähemalt siit. Kutsume kõiki valmistuma ja osalema!

Samal päeval (14.08) toimub Tamula rannas Võru lastefestivali raames märgiujumine lastele! See on suurepärane võimalus parandada oma ujumisoskust ning saada ujumisvõimetele vastav märk. Lapsi juhendab ja märke jagab treener Vilja Ruuda.

Juba tulevast nädalast alustab ka Võru avaveeujumise sari, mida korraldame meie koostöös Võrumaa Spordiliiduga. Selle sarja mõte on lihtne: saame kokku igal esmaspäeval Tamula rannas, et täiustada treeneri juhendamisel avavees ujumise oskust ja ühtlasi valmistuda Georg Otsa mälestusvõistluseks. Treeninguid juhendab treener Vilja Ruuda. Tegu pole ujumise algõpetusega, vaid ettevalmistuseks pikamaaujumistel ja triatlonidel osalemiseks.

Võru avaveeujumise sari toimub esmaspäeviti kuuel korral: 5. juuli, 12. juuli, 19. juuli, 26. juuli, 2. august ja 9. august. 14. august reserveerige palun oma suvises kalendris võistlemiseks Georg Otsa mälestusvõistlusel! Eelregistreerimine avaveeujumissarjas osalemiseks on avatud Võrumaa Spordiliidu kodulehel. Osalustasu on 4 eurot korra kohta.

Üritused lisame ka meie kodulehe kalendrisse, et oleks lihtsam meeles pidada. Soovime kõigile mõnusat ja turvalist suve Eestimaa veekogudes!

Jaga postitust sõpradega: